Lázně Luhačovice ubytování


Znak Lázní LuhačoviceMěsto Luhačovice je lázeňské město nacházející se nedaleko Zlína v jihovýchodní části Moravy.  Lázně Luhačovice jsou největší moravské lázně a čtvrté největší lázně u nás.

V Lázních Luhačovice se zaměřují především a léčbu onkologických onemocnění, nemoci oběhového ústrojí, onemocnění trávícího traktu, poruchy látkové výměny, onemocnění dýchacích cest a léčba onemocnění pohybového aparátu.

Léčivé Prameny:

V Lázních Luhačovice najdete hned několik minerálních vyznačující se výraznou chutí a vůní. Jsou to prameny: Vincentka, Aloiska, Ottovka a Pramen doktora Štastného.

Vincentka: Vincentka je asi nejznámější minerální léčebnou vodou u nás. Používá se i pití i k inhalaci.  Vincentka je bohatá na minerální látky a vyznačuje se slanou chutí.  Hlavní složky minerální vody Vincetka jsou hydrouhličitany, sodík, chloriy a vápník.

Lázně Luhačovice ubytování:

V lázních Luhačovice se můžete ubytovat v hotelech: Vila Alpská Růže, Jurčovičův dům, Hotel Palace, Dům Bedřicha Smetany, Vila Chaloupka, Hotel Jestřabí, Hotel Morava, Hotel Alexandria, Společenský dům.

Pokud chcete ubytování v penzionu, můžete se v Lázních Luhačovice ubytovat v Penzionech: Forst, Riviera, Myslivna, Rodina, Pĺa, Vepřek, Jalta, Taťána a Plzeň.